Državni prvaci

Mladostaši, državni prvaci, osvajači medalja na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske 2017. za mač.

U maču, Zagreb, 5.5. – 7.5. 2017., pojedinačno i ekipno:

Bojan Mijatović – 1. mjesto u veteranima
Filip Horvat – 3. mjesto u seniorima
Jana Kuna – 2. mjesto u  seniorkama
Ana Mesić – 3. mjesto u seniorkama
Andrea Majdandžić – 3. mjesto u  seniorkama
Vedran Markota – 3. mjesto u  juniorima
Andrea Majdandžić – 2. mjesto u  juniorkama
Lucija Gnjidić – 3. mjesto u  juniorkama
Ana Mesić – 3. mjesto u  juniorkama
Vedran Markota – 3. mjesto u  kadetima
Jana Kuna – 1. mjesto u  kadetkinjama
Lucija Gnjidić – 2. mjesto u  kadetkinjama
Andrea Majdandžić – 3. mjesto u  kadetkinjama
Marko Šimunković – 2. mjesto u mlađim kadetima
Jakov Pleše – 3. mjesto u mlađim kadetima
Bruna Vlatković – 3. mjesto u mlađim kadetkinjama
Marko Šimunković – 1. mjesto u dječacima do 12 godina
Tvrtko Flegar – 1. mjesto u dječacima do 10 godina
Pavle Reskušić – 2. mjest0 u dječacima do 10 godina
Emil Missoni – 3. mjest0 u dječacima do 10 godina
Rina Brandl – 3. mjest0 u djevojčicama do 10 godina

Ekipa MLADOST (Bojan MIJATOVIĆ, Maurizio BOGOVIĆ, Filip HORVAT i Marko BRKLJAČIĆ) – 2. mjesto u  seniorima
Ekipa MLADOST 1 (Ana MESIĆ, Lara PETKOVIĆ, Jana KUNA i Josipa JOLIĆ) – 1. mjesto u  seniorkama
Ekipa MLADOST (Marko BRKLJAČIĆ, Vedran MARKOTA, Jakov PLEŠE i Luka GNJIDIĆ) – 1. mjesto u  juniorima
Ekipa MLADOST 1 (Ana MESIĆ, Lara PETKOVIĆ, Jana KUNA i Josipa JOLIĆ) – 1. mjesto u  juniorkama
Ekipa MLADOST 2 (Andrea MAJDANDŽIĆ, Lucija GNJIDIĆ i Judita ŠTORGA – 3. mjesto u  juniorkama
Ekipa MLADOST (Vedran MARKOTA, Jakov PLEŠE, Luka GNJIDIĆ, Marko ŠIMUNKOVIĆ) – 2. mjesto u  kadetima
Ekipa MLADOST 1 (Andrea MAJDANDŽIĆ, Jana KUNA, Lucija GNJIDIĆ i Jelena JOLIĆ) – 1. mjesto u kadetkinjama
Ekipa MLADOST (Jakov PLEŠE, Luka GNJIDIĆ, Marko ŠIMUNKOVIĆ i Luka ŠIMUNKOVIĆ) – 1. mjesto u mlađim kadetima
Ekipa MLADOST (Ana VLATKOVIĆ, Bruna VLATKOVIĆ i Jela ŠABAN) – 2. mjesto u mlađim kadetkinjama

Čestitamo svim osvajačima medalja!


 

Mladostaši, državni prvaci, osvajači medalja na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske 2016. za sve tri discipline – mač, floret i sablja.

U maču, Osijek, 30.4. – 1.5. 2016., pojedinačno i ekipno:
Ana Mesić – 3. mjesto u seniorkama i 2. mjesto u juniorkama,
Lara Petković – 3. mjesto u seniorkama,
Matej Kumiša – 2. mjesto u juniorima,
Vedran Markota – 3. mjesto u juniorima,
Jana Kuna – 1. mjesto u kadetkinjama,
Andrea Majdandžić – 2. mjesto u kadetkinjama,
Lucija Gnjidić – 3. mjesto u kadetkinjama,
Jelena Jolić – 2. mjesto u mlađim kadetkinjama,
Luka Šimunković –  1. mjesto u dječacima do 12 godina,
Marko Šimunković – 2. mjesto u dječacima do 12 godina,
Luka Gnjidić – 3. mjesto u dječacima do 12 godina,
Vito Jurišić – 3. mjesto u dječacima do 10 godina,
Kiara Knežević – 2. mjesto u djevojčicama do 10 godina,
Marta Petraković – 3. mjesto u djevojčicama do 10 godina.

Ekipa MLADOST 1 (Ana Mesić, Lara Petkovići i Josipa Jolić) – 1. mjesto u seniorkama,
Ekipa MLADOST 2 (Andrea Majdandžić, Jana Kuna, Lucija Gnjidić i Maja Rubeša) – 3. mjesto u seniorkama,
Ekipa MLADOST 1 (Bojan Mijatović, Maurizio Bogović, Matej Kumiša i Alen Kos) – 3. mjesto u seniorima,
Ekipa MLADOST (Matej Kumiša, Goran Vinković i Marko Brkljačić) – 1. mjesto u juniorima,
Ekipa MLADOST 1 (Ana Mesić, Lara Petković, Josipa Jolić i Andrea Majdandžić) – 1. mjesto u juniorkama,
Ekipa MLADOST 2 (Jana Kuna, Lucija Gnjidić i Jelena Jolić) – 2. mjesto u juniorkama,
Ekipa MLADOST 1 (Andrea Majdandžić, Jana Kuna i Lucija Gnjidić) – 1. mjesto u kadetkinjama,
Ekipa MLADOST 2 (Jelena Jolić, Maja Majdandžić, Maja Rubeša i Ivana Matija Radelja) – 3. mjesto u kadetkinjama,
Ekipa MLADOST 1 (Luka Šimunković, Marko Šimunković i Luka Gnjidić) – 3. mjesto u mlađim kadetima,
Ekipa MLADOST 1 (Jelena Jolić, Maja Majdandžić i Ivana Matija Radelja) – 2. mjesto u mlađim kadetima.

U floretu, Zagreb 24.4.2016., pojedinačno i ekipno:
Dorja Blažić – 2. mjesto u kadetkinjama i 1. mjesto u mlađim kadetkinjama,
Luka Gnjidić – 1. mjesto u dječacima do 12 godina,

Ekipa MLADOST (Marko Brkljačić, Matej Kumiša i Luka Galuf) -3. mjesto u juniorima,
Ekipa MLADOST (Lucija Gnjidić, Andrea Majdandžić i Dorja Blažić) – 2. mjesto u juniorkama i kadetkinjama,

U sablji, Poreč 7.5.2016. pojedinačno:
Bojan Mijatović – 2. mjesto u seniorima.