Seniorke - ekipno

PH u maču, Split, 20-22. travnja 2018.

Ovogodišnje Prvenstvo Hrvatske u maču održalo se u Splitu. U tri dana mladostaši su se s ostalim mačevaocima iz cijele Hrvatske natjecali u 14 pojedinačnih i 8 ekipnih kategorija.

I ove godine mladostaši su bili vrlo uspješni s osvojenih 16 medalja u pojedinačnim konkurencijama te 11 u ekipnim. Ukupno 9 zlatnih, 8 srebrenih i 10 brončanih odličja, sveukupno 27 osvojenih odličja.

Kako smo prošli i kako je bilo možete vidjeti dolje niže.

Želimo čestitati svim osvajačima medalja kao i ostalim mladostašima na postignutim uspjesima!

Ujedno želimo i zahvaliti svim mladim sportašima, trenerima i roditeljima na pomoći u pripremi i samom putovanju.
Također želimo zahvaliti starijim sportašima na brizi o mlađim sportašima.

KONAČNI POREDAK:

DJEVOJČICE DO 10 GODINA
10. Ivana ŠIMUNKOVIĆ

DJEVOJČICE DO 12 GODINA
3. Kiara KNEŽEVIĆ

DJEČACI DO 12 GODINA
6. Pavle RESKUŠIĆ

MLAĐE KADETKINJE
5. Jela ŠABAN
11. Kiara KNEŽEVIĆ
14. Katarina KARAČIĆ

MLAĐI KADETI
1. Luka ŠIMUNKOVIĆ
2. Luka GNJIDIĆ
6. Marko ŠIMUNKOVIĆ

KADETKINJE
1. Lucija GNJIDIĆ
3. Jelena JOLIĆ
6. Maja MAJDANDŽIĆ
14. Jela ŠABAN
16. Judita ŠTORGA
20. Katarina KARAČIĆ

KADETI
1. Vedran MARKOTA
2. Jakov PLEŠE
3. Luka GNJIDIĆ
7. Marko ŠIMUNKOVIĆ
8. Luka ŠIMUNKOVIĆ

JUNIORKE
2. Ana MESIĆ
3. Lucija GNJIDIĆ
3. Jana KUNA
5. Andrea MAJDANDŽIĆ
9. Ramona TANOVIĆ
11. Maja MAJDANDŽIĆ
13. Jelena JOLIĆ
16. Judita ŠTORGA

JUNIORI
1. Vedran MARKOTA
6. Jakov PLEŠE

SENIORKE
2. Andrea MAJDANDŽIĆ
3. Ana MESIĆ
5. Lucija GNJIDIĆ
6. Jana KUNA
7. Ramona TANOVIĆ
10. Lara PETKOVIĆ

SENIORI
3. Maurizio BOGOVIĆ
6. Bojan MIJATOVIĆ
8. Jakov PLEŠE
10. Filip HORVAT
11. Marko BRKLJAČIĆ
13. Vedran MARKOTA
15. Matej KUMIŠA

VETERANI
1. Bojan MIJATOVIĆ

EKIPNO MLAĐE KADETKINJE
2. MLADOST (Jela ŠABAN, Marta PETRAKOVIĆ, Katarina KARAČIĆ i Kiara KNEŽEVIĆ)

EKIPNO MLAĐI KADETI
1. MLADOST (Marko ŠIMUNKOVIĆ, Luka GNJIDIĆ i Luka ŠIMUNKOVIĆ)

EKIPNO KADETKINJE
2. MLADOST 1 (Lucija GNJIDIĆ, Jelena JOLIĆ i Maja MAJDANDŽIĆ)
5. MLADOST 2 (Judita ŠTORGA, Jela ŠABAN, Katarina KARAČIĆ i Lisa KOLOŠ)

EKIPNO KADETI
1. MLADOST (Vedran MARKOTA, Jakov PLEŠE, Luka GNJIDIĆ i Marko ŠIMUNKOVIĆ)

EKIPNO JUNIORKE
2. MLADOST 1 (Ana MESIĆ, Andrea MAJDANDŽIĆ, Lucija GNJIDIĆ i Jela ŠABAN)
3. MLADOST 2 (Jana KUNA, Jelena JOLIĆ, Maja MAJDANDŽIĆ i Judita ŠTORGA)

EKIPNO JUNIORI
1. MLADOST (Vedran MARKOTA, Marko BRKLJAČIĆ i Jakov PLEŠE)

EKIPNO SENIORKE
1. MLADOST 1 (Ana MESIĆ, Lara PETKOVIĆ, Andrea MAJDANDŽIĆ i Lucija GNJIDIĆ)
3. MLADOST 2 (Jana KUNA, Judita ŠTORGA, Jelena JOLIĆ i Maja MAJDANDŽIĆ)

EKIPNO SENIORI
2. MLADOST (Maurizio BOGOVIĆ, Vedran MARKOTA, Filip HORVAT i Jakov PLEŠE)
3. MLADOST (Bojan MIJATOVIĆ, Matej KUMIŠA i Marko BRKLJAČIĆ)

Na Prvenstvu Hrvatske dodjelila se i nagrada pobjednicima Kupa Hrvatske u 2017. godini, a u kategoriji mač jumiorke tu je nagradu osvojila Ana Mesić.